Služby

  • Výstavba rodinných domů
  • Prodej a úpravy typových projektů
  • Zpracování energetického průkazu a štítku budovy
  • Návrh a prodej komínového systému Effe Due
  • Rekonstrukce, modernizace, adaptace, vestavby
  • Individuální projekty
  • Samostatné zpracování stavebních rozpočtů a výkazů výměr
  • Projekty srubových staveb a dřevostaveb

 

Výstavba rodinných domů

Projekty rodinných domů patří i přes svůj zdánlivě malý rozsah k těm obtížnějším architektonickým úkolům.

Prodej a úpravy typových projektů

Ve spolupráci s firmou Antaos nabízíme projekty srubových staveb a dřevostaveb s následnou realizací - více informací a ukázky realizací na stránkách www.antaos.cz

Zpracování průkazu energetické náročnosti a štítku budovy

U typových projektů je součástí dodávky projektu, nebo lze objednat s projektem. Pro ostatní případy nabízíme zpracování, a to i k projektům jiných projektantů, nebo k projektům staršího data, kde povinnost předložit tento doklad ke stavebnímu povolení ještě neplatila. Naše nabídka platí i pro spolupráci s projektanty staveb a architekty. Ceník průkazů energetické náročnosti budovy a údaje potřebné k jeho vypracování naleznete zde.

Od roku 2013 bude průkaz energetické náročnosti budovy povinným dokladem nejen u novostaveb, ale i u starších objektů v případě, že budete chtít objekt prodat nebo upravovat. 

Návrh a prodej komínového systému Effe Due

Keramický stavebnicový lehký a levný komínový systém vhodný pro vytápění pevnými palivy , nebo plynem. Vzhledem k jeho nízké hmotnosti je m.j. velmi vhodný do již stávajících objektů, neboť není třeba zhotovovat základ. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu a průměru vč. cenové nabídky.

Nabízíme včetně, ale i bez dopravy a montáže. Více informací o komínech na www.effedue.cz.

Rekonstrukce, modernizace, adaptace, vestavby

Projekt rekonstrukce či adaptace je velmi náročný a liší se od normálního projektu v mnoha směrech.

Individuální projekty

Pokud si nevyberete z široké nabídky typových projektů rodinných domů nabídneme Vám individuální zpracovaní vycházející z Vašich požadavků a potřeb. Kromě rodinných domů nabízíme samozřejmě zhotovení projektů bytových domů,  staveb občanské vybavenosti, staveb pro výrobu apod. včetně příslušenství.

Ve spolupráci s firmou Antaos nabízím rovněž projekty srubových staveb a dřevostaveb s následnou realizací - více informací a ukázky realizací na stránkách www.antaos.cz. 

Samostatné zpracování stavebních rozpočtů a výkazů výměr

Nabízíme dopracování rozpočtů a výkazů výměr k projektům programem KROS v cenách ÚRS. Rozpočty takto zpracované jsou samozřejmě orientační  dle ceníkových cen a mohou se lišit v závislosti na cenách dodavatele, a slouží pro orientační zjištění nákladů stavby. Výkazy výměr Vám umožní  dle jednotného podkladu optimálně zhodnotit nabídky dodavatelských firem.